Product was successfully added to your shopping cart.
  • ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH
  • ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH

ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH

Шифра на артиклот: 80508703
Бренд: VTECH
ден 2.290

Детали за производот

ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH
• Ламба за креветче, во форма на слатка овца, со магично, нежно светло и проекција.
• Контролната единица за родителите вклучува: 2 начини на свирење, контрола на јачината на звукот, контрола на движењето и светлото и тајмер (10/ 20/ 30минути).
• Со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии.
• Сензор за активирање со глас, кога вашето бебе ќе заплаче.
• Вклучени се ленти за прикачување на креветчето.
• Свири 40 приспивни мелодии и 3 песни.
0м+

Со купување на овој производ можете да соберете 25 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози