Product was successfully added to your shopping cart.
  • ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG
  • ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG
  • ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG
  • ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG

ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG

Шифра на артиклот: 80611003
Бренд: LEAP FROG

Цена: ден 3.990

Special Price ден 2.993

Детали за производот

ПРАВОСМУКАЛКА PICK UP AND COUNT LEAP FROG
Можете да сметате на учење со подигањето на предметите со правосмукалката Pick Pickup & Count!
Оваа паметна играчка правосмукалка собира десет парчиња играчки, додека децата поминуваат со неа преку нив, поттикнувајќи ги моторните вештини, затоа што лесно маневрираат со правосмукалката низ собата.
Бидејќи правосмукалката ги собира парчињата, ја препознава секоја боја и им помага на децата во учење на боите.
Топки што скокаат во резервоарот од вртливата правосмукалка, додава возбуда додека детето се преправа дека чисти.
Три режими за игра, учење бои, броеви како и броење со шест игри за учење.
Пет светлечки панели кои светат за да одговараат на бојата на парчето што правосмукалката го собира, додека таа го кажува името на бојата и го брои парчето за да го поттикнува учењето.
Рачката со можност за навалување се прилагодува на повеќе висини, дозволувајќи и на оваа играчка да расте со Вашето дете. Резервоарот за прашина ги собира и чува сите десет парчиња во боја. Учете додека чистите!

Со купување на овој производ можете да соберете 33 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози