Product was successfully added to your shopping cart.
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
  • ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE

ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE

Шифра на артиклот: 15208XPE-4
Бренд: JUNGLE
ден 1.590

Детали за производот

ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001564 JUNGLE
Високо квалитетна ПРЕМИУМ мултинаменска водоотпорна подлога за игра, како замена за тепих, за излет во природа, за плажа…
Може да се користи и внатре и надвор и е исклучително пријатна на допир и има извонредна мекост и изолациони својства.
Идеална е за лазење, лежење, првите чекори, или едноставно кажано за часови играње. .
Водоотпорна, тешко се валка, исклучително лесна за чистење. А има и одлични изолациони својства. Изработена е од најквалитетни нетоксични еколошки материјали. Подлогата има ист живописен дезен од двете страни.
Доаѓа со прикладна чанта за носење и е многу лесна за постелање, диплење и складирање. Совршено за најмалите, кои можат да играат, лазат и одат.
Изработено од нетоксични, еколошки материјали, има одлична мекост, супер пријатна на допир, не се лизга…
Освен деца оваа еколошка подлога може да се користи и за други намени: јога, пилатес, вежбање, плажа, излет, дури и како под за шатор. Или едноставно кажано ова е мултинаменски реквизит за целото семејство кој ќе го користите насекаде, повторно и повторно…

Димензии:
Ширина 148 см
Должина 193 см
Дебелина 0.9 см

Димензии на пакување
40х75см

Со купување на овој производ можете да соберете 18 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози