Product was successfully added to your shopping cart.
  • ПЕРНИЧЕ MICROFIBRE SEVI BEBE ПЕРНИЧЕ MICROFIBRE SEVI BEBE
  • ПЕРНИЧЕ MICROFIBRE SEVI BEBE ПЕРНИЧЕ MICROFIBRE SEVI BEBE

ПЕРНИЧЕ MICROFIBRE SEVI BEBE

Шифра на артиклот: 3869
Бренд: SEVI BEBE
ден 590

Детали за производот

ПЕРНИЧЕ MICROFIBRE SEVI BEBE
Карактеристика за полнењето на перницата: фибер влакна
Навлака: микрофибер
Антиалергена
Големина 35 x 45 цм
Се пере на 30 степени.

Со купување на овој производ можете да соберете 7 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози