Product was successfully added to your shopping cart.
  • ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ  BLACK CANGAROO ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ  BLACK CANGAROO
  • ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ  BLACK CANGAROO ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ  BLACK CANGAROO

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ BLACK CANGAROO

Шифра на артиклот: 066CYS00506
Бренд: CANGAROO
ден 790

Детали за производот

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ BLACK CANGAROO
Ергономски заштитник за глава Shelter.
Заштитникот за глава за автомобилско седиште Cangaroo има ергономски дизајн и ја поддржува главата на Вашето дете кога спие во автомобилот.
Погоден е за деца од: 0-12 месеци.

Со купување на овој производ можете да соберете 9 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози