Product was successfully added to your shopping cart.
  • ПАНТАЛОНИ М. CHICCO ПАНТАЛОНИ М. CHICCO

ПАНТАЛОНИ М. CHICCO

Шифра на артиклот: 02208669088000
Бренд: CHICCO
ден 2.490

Детали за производот

ПАНТАЛОНИ М. CHICCO
98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 28 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

ден 2.490
Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози