Product was successfully added to your shopping cart.
  • ЛАМБА НОЌНА БУВ CHICCO ЛАМБА НОЌНА БУВ CHICCO
  • ЛАМБА НОЌНА БУВ CHICCO ЛАМБА НОЌНА БУВ CHICCO
  • ЛАМБА НОЌНА БУВ CHICCO ЛАМБА НОЌНА БУВ CHICCO

ЛАМБА НОЌНА БУВ CHICCO

Шифра на артиклот: 098270000
Бренд: CHICCO
ден 2.590,00

Детали за производот

ЛАМБА НОЌНА БУВ CHICCO
Chicco ноќна ламба во форма на сладок був, погодна за секоја соба. Светлото го штити вашето дете во текот на ноќта и може да се прилагоди да свети во 5 различни бои.
Дополнително, ламбата има пет мелодии и четири бели звуци (шума, чукање на срце, вода и звук од був), кои ќе го релаксираат вашето бебе и полесно ќе го успиете.
Бидејќи ламбата има практична рачка, лесно може да ја носите од соба во соба. Така, вашето дете секогаш ќе биде во друштво на својот другар був.

Висина: 15см
Батерии: 2 ААА батерии(не се вклучени)
Возраст: 6м+

Со купување на овој производ можете да соберете 29 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози