Product was successfully added to your shopping cart.
  • МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO
  • МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO
  • МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO
  • МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO
  • МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO
  • МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO
  • МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO

Шифра на артиклот: 791731100
Бренд: CHICCO
ден 16.990

Детали за производот

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO
Овој мултифункционален производ не е само практичен, туку и заштедува многу простор. BABY HUG 4 во 1 е производ со четири различни употреби. Прво, може да се користи како лулка или релаксатор, столче со спуштање на наслонот, висок стол и како нормален стол. Значи, не ви се потребни уште четири производи кои го одземаат просторот во станот.

Карактеристики:
Лесно се преобразува со само неколку кликања

Може да се поместува со 4 тркалца кои можат да се закочат

Четири различни употреби

Навлаката може да се отстрани за чистење

Лулка - за мали бебиња
Особено во првите месеци, BABY HUG 4 во 1 служи како лулка каде новороденчето се чувствува топло и сигурно, како во гнездо. Таму може да се одмори и да се забавува со барот со електронската играчка.

Може да се користи од раѓање.

Може да се прилагоди висината со педала.

Бар со електронска играчка со 12 песни и 3 отстранливи фигури.

Столче со спуштање на наслонот - за играње и исхрана.
Кога бебето е малку поголемо, BABY HUG 4 во 1 може да се користи како столче со спуштање на наслонот. Може да се користи за игра и гледање телевизија, а во исто време одлично е и за хранење. Со интегрираниот каиш, детето останува безбедно во столчето без да падне. Меко поставеното перниче може да се отстрани кога ќе е потребно, со цел да се создаде уште поголем простор. Потпирачот за грб може да се прилагоди во три различни положби за да се користи положба за седење, одмор и спиење.

Со сигурносен појас од 5 точки на отпор.

Оптимален комфор, благодарение на редуктор перничето кое може да се отстранува.

Тројно прилагодлив потпирач за грб.

Висок стол - за да седат на маса.
За да може детето да седне на трпезариска маса со семејството, BABY HUG 4 во 1 може лесно да се претвори во висок стол. Благодарение на подесувањето на височината, тоа може да се прилагоди на секоја маса.

Се употребува приближно од 6 месеци.

Се прилагодува на било која маса.

Нормален стол
Ако го наместите BABY HUG 4 во 1 на најниско ниво, може да се користи како прв стол што може да се прилагоди на маса. Значи, детето може да игра, да чита, да слика и многу повеќе.

За седење за детето

Безбедно благодарение на сигурносните појаси.

Технички информации:
Димензии отворено: 88/122 см х 60 см х 85 см

Димензии затворено: 60 см х 60 см х 85 см
Тежина: 10,2 кг
Препорачана возраст: од 0 до 36 месеци.

Видео

Достапни бои:
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 GLACIAL CHICCO
КРЕМ
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 GRAY RE_LUX CHICCO
СИВА
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 AQUARELLE CHICCO
ЗЕЛЕНА

Со купување на овој производ можете да соберете 189 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози