Product was successfully added to your shopping cart.
  • ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS
  • ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS
  • ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS

ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS

Шифра на артиклот: 06611564
Бренд: MOCHTOYS

Цена: ден 7.290,00

Special Price ден 5.890,00

Детали за производот

ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS
Лизгалката е наменета за деца 12м+.
Изработена е од висококвалитетни материјали, издржливи на атмосферските влијанија.
Лизгалката има цврста, издржлива конструкција, а широката основа овозможува безбедна забава за најмалите.
Максимална издржливост до 50кг.
Должина на лизгалката 205см.
Простор за вода.
Катактеристики:
8.6 кг
205x84x110 см
203x23x42 см

Со купување на овој производ можете да соберете 65 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози