Product was successfully added to your shopping cart.
  • ЛИЗГАЛКА SLIDE 116cm 11050 MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 116cm 11050 MOCHTOYS
  • ЛИЗГАЛКА SLIDE 116cm 11050 MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 116cm 11050 MOCHTOYS
  • ЛИЗГАЛКА SLIDE 116cm 11050 MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 116cm 11050 MOCHTOYS

ЛИЗГАЛКА SLIDE 116cm 11050 MOCHTOYS

Шифра на артиклот: 06611050
Бренд: MOCHTOYS
ден 2.290,00

Детали за производот

Детска лизгалка со преклопување.
Погодна за во двор и детски игралишта.
Должина на лизгалкатa: 116см.
Производот е наменет за деца над 3 години.
62.5x116x36 см.

Со купување на овој производ можете да соберете 25 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози