Product was successfully added to your shopping cart.
  • ЛИЗГАЛКА BINGO 140cm 06191 PILSAN ЛИЗГАЛКА BINGO 140cm 06191 PILSAN
  • ЛИЗГАЛКА BINGO 140cm 06191 PILSAN ЛИЗГАЛКА BINGO 140cm 06191 PILSAN

ЛИЗГАЛКА BINGO 140cm 06191 PILSAN

Шифра на артиклот: 06606191
Бренд: PILSAN

Цена: ден 4.790

Special Price ден 3.832

Детали за производот

Производот е наменет за деца над 1 година.
Максимална тежина 20кг.
Погодна за во дворови и детски игралишта.
93x140x62.5 см

Со купување на овој производ можете да соберете 43 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози