Product was successfully added to your shopping cart.
  • КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG
  • КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG
  • КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG
  • КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG

КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG

Шифра на артиклот: 80603553
Бренд: LEAP FROG
ден 3.290

Детали за производот

КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG
ВРЕМЕ ЗА ПРИКАЗНИ! Ова слатко кученце раскажува 5 различни приказни за Бела и нејзините пријатели: Бади, Купер, Мона и Пепер. Одберете приказна и притиснете соодветен број на нејзиното ремче за да почне!
Направена од многу мека текстура, со светла, приказни и звуци, оваа играчка ќе го задржи вниманието на вашето дете.
Приказните на Бела се идеални да го воведат бебето во емоциите, формите, броевите, боите и контрастите. Дополнително, притиснете на АВС копчето за да ги откриете буквите во приказните или да ги слушате прашањата.
Со притискање на месечината и ѕвездата на Бела ќе слушнете нежни приспивни приказни или приспивни мелодии.
Оваа плишана играчка е идеален подарок за вториот роденден на вашето детет. како што е специјално дизајнирана да го поттикне нивниот развој помегу 2 и 4 година.
Потребна 1 ААА батерија(вклучена).

Со купување на овој производ можете да соберете 37 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози