Product was successfully added to your shopping cart.
  • КРЕВЕТЧЕ STAR AND BOWTIE CB1001 СИНА BEBETTI КРЕВЕТЧЕ STAR AND BOWTIE CB1001 СИНА BEBETTI
  • КРЕВЕТЧЕ STAR AND BOWTIE CB1001 СИНА BEBETTI КРЕВЕТЧЕ STAR AND BOWTIE CB1001 СИНА BEBETTI

КРЕВЕТЧЕ STAR AND BOWTIE CB1001 СИНА BEBETTI

Шифра на артиклот: CB1001C-MAV
Бренд: BEBETTI

Цена: ден 11.590,00

Special Price ден 9.990,00

Детали за производот

КРЕВЕТЧЕ STAR AND BOWTIE CB1001 СИНА BEBETTI
Бебешка лулка која се состои од 4 дела: ногарки, креветче, држач и мрежа за заштита од инсекти
- Со можност да се ниша
- Можност да се фиксира

Фарбано со боја без олово
Наменето за возраст од 0-1 година
Димензии:
- ширина: 64 см
- длабочина: 46 см
- висина: 94 см

Тежина на производот:
19 кг

Алатки вклучени:
Мрежа за заштита од комарци која се поставува при спиење.

Содржина на производот:
- Габер дрво

Карактеристики:
-Ткаенината е направена од 100% памук. Се користи прва класа силиконски влакна, а внатрешноста е обложена со памук.

Содржина на пакетот:
- 1 јорган
- 1 чаршав
- 1 украсно перниче
- 1 кревет
- 1 странична заштита
- 1 мрежа за комарци

Карактеристики за одржување:

- Може да се пере на 30 степени.
Се произведува во Турција.
Достапни бои:
КРЕВЕТЧЕ STAR AND BOWTIE CB1001 СИНА BEBETTI
СИНА

Со купување на овој производ можете да соберете 111 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози