Product was successfully added to your shopping cart.
  • КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO
  • КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO
  • КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO
  • КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO

КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO

Шифра на артиклот: 066P916
Бренд: CANGAROO

Цена: ден 7.490,00

Special Price ден 5.992,00

Детали за производот

КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY
Бебешко креветче со подвижна страна, за деца со тежина до 9кг.
Со можност да се фиксира на креветот на родителите, за поголема блискост со детето
Меки страни за дополнителна удобност
-5 позиции на прилагодување на висината на креветчето
-3 позиции на прилагодување на ногалките на креветчето
-2 кочници и 2 тркалца на ногалките
Супер еластично душече
Тежина: 11,7кг
Димензии: 90x52x80 см
Достапни бои:
КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE BEIGE CANGAROO
БЕЖ
КРЕВЕТЧЕ SHARED LOVE GREY CANGAROO
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 67 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози