Product was successfully added to your shopping cart.
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO

КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO

Шифра на артиклот: 793398400
Бренд: CHICCO

Цена: ден 13.590,00

Special Price ден 11.551,50

Детали за производот

Ви овозможува бебето да спие во вашата соба првите шест месеци. Креветчето со помош на каиш се прикачува на креветот на родителите. Со заоблена форма. Меки обложени страни за екстра удобност. Вклучен душек. Навлаката се вади и може да се пере. Висината на лежечкиот дел се прилагодува помеѓу 35см и 52см. Може да се навали на двата краја поединечно, користејќи ги 6 позиции во висина. Лесно може да се пренесува користејќи ги 2 тркала со кочници. Одговара на повеќе видови на кревети. Лесно да се прикачи или откачи од креветот на родителите. Едноставно за монтирање и користење. Вклучена е торба за транспорт и складирање. Димензија на креветчето 94 х 69 см и висина 66 до 81 см.

Видео

Достапни бои:
КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME PEARL CHICCO
БЕЖ

Со купување на овој производ можете да соберете 128 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози