Product was successfully added to your shopping cart.
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
  • КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO

КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO

Шифра на артиклот: 795844300
Бренд: CHICCO

Цена: ден 15.990,00

Special Price ден 13.591,50

Детали за производот

КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
СТРАНИЧНО КРЕВЕТЧЕ ЗА СПИЕЊЕ
Најнова верзија на странично креветче во рангот на Chicco. Со ексклузивниот дизајн ја зголемува погодноста за родителите и бебињата, правејќи го извонредно лесно подесувањето во висина на латералната страна во текот на ноќта, додека е прицврстено за креветот. Исто така ја подобрува удобноста на бебето благодарение на новата навлака за душекот која се карактеризира со 3Д мрежа која дише и обезбедува подобра вентилација на воздух.

1. НОВ СИСТЕМ ЗА ОТВОРАЊЕ СО ЕДНА РАКА
Многу полесно за отварање и затварање, дури и кога е прицврстено за креветот само со влечење нагоре и надолу на страничниот панел.

2. ПРОТОК НА ВОЗДУХ
3Д мрежа за навлаката на душекот и две мрежести прозори кои гарантираат екстра вентилација на душекот и на креветчето.

3. МАНЕВРИРАЊЕ
Ротирачки тркала со опција за закочување за слободно преместување.

4. ПОДЕСУВАЊЕ ВО ВИСИНА
11 степени за подесување во висина за да одговара со различни кревети.

5. НАЧИН НА ЛУЛАЊЕ
Лесно за активирање на начин на лулање на врвот од конструкцијата.

6. РАЗНОВИДНО
Се адаптира на кревети со фиоки благодарение на ногалките со преклопување со автоактивација.

7. СТЕПЕН НА НАКЛОНУВАЊЕ
Помага во случаи на рефлукс на храната и затнување на носето.

ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ:
* Торба за носење
* Душек со добра транспирација
* Комплет за прицврстување на кревет

Димензија: 99,5 см х 73 см х 66,5/82,5 см

Видео

Достапни бои:
КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING GREY CHICCO
СИВА
КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING MOON GREY CHICCO
СИВА
КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING SAND CHICCO
КРЕМ

Со купување на овој производ можете да соберете 151 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози