Product was successfully added to your shopping cart.
  • КРЕВЕТЧЕ GLORIA ФИОКА 062041 БЕЛА BAMBINO КРЕВЕТЧЕ GLORIA ФИОКА 062041 БЕЛА BAMBINO

КРЕВЕТЧЕ GLORIA ФИОКА 062041 БЕЛА BAMBINO

Шифра на артиклот: 062041
Бренд: BAMBINO

Цена: ден 11.690,00

Special Price ден 9.990,00

Детали за производот

КРЕВЕТЧЕ GLORIA ФИОКА 062041 БЕЛА BAMBINO
Креветчето е едно од најважните парчиња на бебешка опрема. Посветете внимание на изборот на креветчето за да се осигурате дека Вашето дете ќе порасне во безбедно опкружување кое ја поттикнува неговата креативност.

Димензии: висина 105cm, ширина 67cm, должина 124,5cm
Димензии на душек: 120х60см
Позиција на висина на душек: 3 позиции за поддршка на душекот
Подвижна / фиксна страна: Предната страна е подвижна со две позиции за фиксирање
Тркала (со дијаметар): 40мм
Фиока: Да
Боја: Бела
Апликацијата се наоѓа од двете страни на креветчето
Материјал: Креветот е изработен од цврста бука во комбинација со МДФ.
Одржување: Користете вода и благ детергент за чистење.

Со купување на овој производ можете да соберете 111 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози