Product was successfully added to your shopping cart.
  • КРЕМА СО ЦИНК 100 МЛ CHICCO КРЕМА СО ЦИНК 100 МЛ CHICCO

КРЕМА СО ЦИНК 100 МЛ CHICCO

Шифра на артиклот: 027360000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 255,00

Special Price ден 199,00

Детали за производот

Крема базирана на цинк оксид (10%), која создава заштитна бариера од иритацијата од пелените и пантенол кој ја потпомага регенерацијата на кожата на вашето бебе. Без парабени. Без бои и алкохол. Хипоалергенска- го доведува ризикот од алергии до минимум. Клинички тестирана за чувствителна кожа. Нанесувајте ја на чиста и сува кожа после секоја промена на пелената.

Со купување на овој производ можете да соберете 2 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози