Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO
  • КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO
  • КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO
  • КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO

КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO

Шифра на артиклот: 066B706
Бренд: CANGAROO

Цена: ден 2.790,00

Special Price ден 2.093,00

Детали за производот

КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO
Летна количка Diamond
Материјал: Метал
Систем на сопирачки: Поврзана сопирачка на задните тркала
Максимална поддржана тежина: до 15 кг
Возраст: 6 - 36 месеци
Безбедносен систем: Заштитна пречка • Безбедносни појаси со 5 точки
Тип на склопување: Чадор
Позиционирање на седиштето: Во насока на движење ( со грбот кон родителот)
Сенка: Подвижна тенда
Заштитна пречка: Фиксна
Достапни бои:
КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND GREY CANGAROO
СИВА
КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BEIGE CANGAROO
КРЕМ
КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK CANGAROO
ЦРНА

Со купување на овој производ можете да соберете 23 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози