Product was successfully added to your shopping cart.
 • КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI
 • КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI
 • КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI
 • КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI
 • КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI

КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI

Шифра на артиклот: 066X62299
Бренд: MONI

Цена: ден 13.680,00

Special Price ден 11.690,00

Детали за производот

КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI
Детска комбинирана количка Veyron наменета за деца од 0 до 36 месеци.
Максимална тежина: до 15кг.
Материјал на конструкцијата: алуминиум.
Кочница на задните тркала.
Безбедносни каиши со 5 точки на поврзување.
Начин на затварање: како книга.
Поставување на седиштето: Се трансформира во корпа за новороденче.
Прилагодување на наслонот: Се прилагодува со каиш во 3 позиции.
Подвижна тенда.
Пречка за заштита која се вади.
Додатоци: Торба и мрежа за заштита од комарци.
Број на тркала: 4.
Предни тркала: ротираат со можност за фиксирање. 8 инча
Задни тркала: 12 инча
Функции на корпата за новороденче: Меко душече. Прекривка
СЕДИШТЕ VEYRON CANGAROO
Седиште за автомобил Veyron погодно од 0м+ па се до 13 кг тежина, Група 0м+;
Се фиксира за задно седиште во автомобил, во обратна насока од движењето на автомобилот;
3 точки на безбедносните појаси кои се подесуваат, меко поставени за поголема удобност и за да може да се постави позиции во зависност од висината на бебето;
2 позиции на подесување на рачката
Вклучено додатно перниче кое се отстранува кога бебето е поголемо;
Вклучена е длабока тенда и зимска прекривка
Погоден е за количка VEYRON
Вклучени се адаптери
Според Европски стандарди ECE R44/04.
Достапни бои:
КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 LIGHT GREY MONI
СИВА
КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 BEIGE MONI
БЕЖ
КОЛИЧКА VEYRON 2 во 1 DARK GREY MONI
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 130 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози