Product was successfully added to your shopping cart.
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
 • КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO

КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO

Шифра на артиклот: 793664300
Бренд: CHICCO

Цена: ден 24.990,00

Special Price ден 18.790,00

Детали за производот

КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO

Идеално за Вас ако:
* Се движите многу наоколу: леснотијата и компактноста се од големо значење
* Вие сакате комплетно и удобно решение со одличен квалитет во сооднос со цената

Трио Спринт е новото комплетно решение на Chicco за млади и практични родители кои бараат производ со одличен квалитет кој е во сооднос со цената, погодно за нивните деца од раѓање до 36 месеци. Во Спринт се состои суштината на сите трио колички: лесна за ракување и практична, со модерен дизајн.

Кога е затворена, е како најкомпактниот производ на Chicco трио линијата, без да се намали удобноста на Вашето дете. Големото и удобно седиште обезбедува максимална удобност и слобода во движењето во сите околности.

Количката е препорачана од раѓање (0м+).

Сетот вклучува:

* Количка
* Корпа
* Носилка - транспортер со дополнително анатомско перниче
* Широка удобна прекривка за нозе вклучена во комплетот
* Торба за мајката со подлога за преслекување
* Кабаница за дожд и ветер
* Сет за автомобил, за превоз на корпата во автомонил
Достапни бои:
КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT BLACK NIGHT CHICCO
ЦРНА
КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL CHICCO
КРЕМ

Со купување на овој производ можете да соберете 209 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози