Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI
  • КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI
  • КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI

КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI

Шифра на артиклот: 066B1701
Бренд: CANGAROO

Цена: ден 4.990,00

Special Price ден 3.992,00

Детали за производот

КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI
Детска летна количка Sunrise.
Наменета за деца од 6-36 месеци.
Лесна алуминиумска рамка.
Предни ротирачки тркала за 360°, со можност да се движат и само праволиниски.
Рачките, заштитната пречка и делот за држење на нозете се обложени со еко кожа.
Наслонот за грб се прилагодува во неколку позиции.
Заштитната пречка се вади.
Достапни бои:
КОЛИЧКА SUNRISE GREY MONI
СИВА
КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI
БЕЖ

Со купување на овој производ можете да соберете 44 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози