Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА SOFIE DUO GREY MONI КОЛИЧКА SOFIE DUO GREY MONI
  • КОЛИЧКА SOFIE DUO GREY MONI КОЛИЧКА SOFIE DUO GREY MONI
  • КОЛИЧКА SOFIE DUO GREY MONI КОЛИЧКА SOFIE DUO GREY MONI

КОЛИЧКА SOFIE DUO GREY MONI

Шифра на артиклот: 0666081699
Бренд: MONI

Цена: ден 13.680,00

Special Price ден 9.576,00

Детали за производот

КОЛИЧКА SOFIE DUO GREY MONI
Алуминиумска конструкција
Кочница на задните тркала
Максимална тежина до 15кг
Возраст од 0-36 месеци
Безбедносни каиши
4 тркала
Предни гуми 8 инчи
Задни гуми 12 инчи
Подвижна тенда со мрежест прозорец
Еко кожа
Додатоци: прекривка за нозе, ташна
Рачката за управување се прилагодува во висина
Достапни бои:
КОЛИЧКА SOFIE DUO LEATHER BROWN MONI
КАФЕНА
КОЛИЧКА SOFIE DUO GREY MONI
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 106 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози