Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI
  • КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI
  • КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI

КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI

Шифра на артиклот: 066B201
Бренд: CANGAROO

Цена: ден 3.590,00

Special Price ден 2.693,00

Детали за производот

КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI
Детска летна количка Sapphire.
Наменета за деца од 6 до 36 месеци, со тежина до 15кг.
Предните тркала лесно маневрираат, ротираат за 360°, за да овозможат максимална удобност во движењето.
Кочница на задните тркала за истовремено фиксирање на двете.
Заштитната пречка има копчиња за полесно отворање.
Наслонот за грб и потпирачот за нозе се прилагодуваат во неколку позиции.
Количката лесно и едноставно се затвора.
Тендата се прилагодува на 3 степени, со прозорче преку кое мајката може да го гледа своето дете.
Голема предност на оваа количка е големата тенда, која ќе го штити детето и во најсончевите денови, а лесната конструкција ќе ви ги олесни долгите прошетки.
Достапни бои:
КОЛИЧКА SAPPHIRE GREY MONI
СИВА
КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI
БЕЖ

Со купување на овој производ можете да соберете 30 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози