Product was successfully added to your shopping cart.
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
 • КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE

КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE

Шифра на артиклот: OR0902
Бренд: JUNGLE

Цена: ден 9.990,00

Special Price ден 8.691,00

Детали за производот

КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
Количката е наменета за дете од раѓање до 36 месеци, со максимална тежина до 15кг
Лесна алуминиумска рамка
Амортизери на сите 4 тркала
Кочница за сигурно запирање
Наслонот на грбот се прилагодува во повеќе позиции
Рачката за буткање на количката се прилагодува во висина
На рамката од количката има држач за чаша
Седиштето целосно се трансформира од лежечка корпа во спортско седиште
Седиштето може да се постави во правец на движење на количката или обратно
На седиштето има каиши за поголема безбедност на детето и пречка која многу едноставно се одстранува
Тендата на количката е во три дела
Задните тркала се гумени, предните може да ротираат
Под седиштето има голема корпа за пазарење
Како додатоци со количката добивате зимска прекривка, дополнително перниче за седиштето и мрежа за заштита од комарци
Димензии: Затворена количка: 53х29х96см
Отворена количка: 110х95х70см
Тежина 12кг
Достапни бои:
КОЛИЧКА OXY DUO BLUE OR09 JUNGLE
СИНА

Со купување на овој производ можете да соберете 97 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози