Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE
  • КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE
  • КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE
  • КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE
  • КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE

КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE

Шифра на артиклот: S1703AADPW000
Бренд: JOIE
ден 9.390,00

Детали за производот

КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE
Издржливост на количката, над стандардната, со капацитет до 17,5кг
Лесна алуминиумска рамка, едноставна за маневрирање на улица, во парк или по скали
Погодна од раѓање со прилагодување од рамна позиција
Совршено одговара со сите Joie 0+ седишта за во автомобил, не се потребни адаптери
Перничето за држење на главата се вади
Затворање со една рака и автоматско заклучување, што ви ја остава слободна другата рака
Стои исправено кога е затворена
Нежно спуштање на наслонот со една рака, кое нема да го вознемири бебето што спие
Спуштање на наслонот во повеќе позиции
Ротирачката рачка му овозможува на детето да гледа и кон вас и напред
Тенда со УВ заштита
Голема тенда со продолжување која прави голема сенка
Корпа под количката за носење на многу лични работи
Предни ротирачки тркала кои може и да се заклучат по потреба
Кочница на задните тркала за безбедно запирање
Заштитните каиши се прилагодуваат на три степени во висина
Тежина на количката:6,8кг
Наменета за од раѓање до 17,5кг

Видео

Достапни бои:
КОЛИЧКА MIRUS BUGGY EMBER JOIE
СИВА
КОЛИЧКА MIRUS BUGGY DARK PEWTER JOIE
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 104 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози