Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO
  • КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO
  • КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO
  • КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO
  • КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO
  • КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO

КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO

Шифра на артиклот: 066H511116
Бренд: CANGAROO

Цена: ден 12.990

Special Price ден 10.390

Детали за производот

КОЛИЧКА LUXOR GREY CANGAROO
Зошто да се купи? Модерна и лесна за управување, количката е погодна за млади родители со вкус за естетика! Лесна алуминиумска рамка која е наменета до 15кг тежина.

Модерно и стилизирано издание
Лесна алуминиумска рамка
Содржи се што е потебно за детето од раѓање
Прилагодливи рачки според висината на родителот

Трансформирање во корпа
Овој модел на количка не вклучува корпа за новороденче. Седиштето се трансформира според возраста на детето. Првично се користи во хоризонтална положба, а откако може да седнува во седечка позиција.
Потпирачот за грбот може да се регулира со појаси
Седиштето се врти и во насока кон родителот и спротивно
Дополнителни џебови на задниот дел од корпата
Меко двојно перниче зависно од временската сезона

Кожни додатоци:
Рачка на количката
Пречка на количката
Настрешница на тендата за сонце

Гуми на пумпање со амортизери
Четирите гуми на количката се со пумпање, а секоја од нив има амортизер. Со нив возењето е помеко и пријатно независно од условите на теренот каде се користи

Задните гуми се со големина од 30 см
Предните гуми се со големина од 23 см
Кочницата е на едното задно тркало, меѓутоа ги стопира двете задни тркала истовремено

Што вклучува комплетот?
- зимска прекривка
- торба
- мрежа за заштита од инсекти
- пумпа за гумите
- адаптери за седиштето (транспортерот).

Со купување на овој производ можете да соберете 115 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози