Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO
  • КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO
  • КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO
  • КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO
  • КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO
  • КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO

КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO

Шифра на артиклот: 792586400
Бренд: CHICCO

Цена: ден 5.990,00

Special Price ден 3.990,00

Детали за производот

КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO
Chicco London е исклучително функционална количка која на паметен начин ги комбинира удобноста и заштитата на бебето за потребите на денешните родители со практични и фунционални решенија. Одобрена е за Група 0, за бебиња од раѓање, благодарејќи на просторното и удобно седиште, плус цврстиот наслон за грбчето кој се спушта на 4 различни позиции. Се склопува во форма на чадорче, што ја прави практична и компактна. Заоблената тенда заштитува максимално од сонцето, ексклузивни прилагодливи тркала, корпа за работи и голема навлака за дожд. Димензии на отворена количка : 46,5 x 82,5 x 104 cm. Димензии на склопена количка 24,5 x 26 x 107 cm. Тежина 7,2 кг.
Достапни бои:
КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР MATRIX CHICCO
ЦРНА
КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION CHICCO
СИНА

Со купување на овој производ можете да соберете 44 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози