Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE
  • КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE
  • КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE
  • КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE
  • КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE
  • КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE
  • КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE

КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE

Шифра на артиклот: S1112ZQGFL000
Бренд: JOIE

Цена: ден 11.990,00

Special Price ден 10.191,50

Детали за производот

КОЛИЧКА LITETRAX 4 SPORTWAGEN GRAY FLANNEL JOIE
Брзо, компактно затворање, само со една рака, лесно достапно во средината на седиштето.
Наменета од раѓање, со целосно спуштање на наслонот.
Совршено одговара со gemm и i-Gemm седиште за во автомобил, не се потребни адаптери.
Екстремно компактна кога е затворена, за да може да ја ставите во секој багажник.
Автоматско заклучување.
Нежно спуштање на наслонот за грб, само со една рака, за да не го разбудите бебето што спие.
Прилагодување во повеќе позиции на наслонот за грб, прилагодлив држач за нозете, за поудобно седење на бебето.
Водоотпорна тенда со УВ заштита.
Послужавник и држач за чаша за родителите.
Суспензија на сите тркала за помеко возење на секаков терен.
Заклучување на предните тркала.
Безбедносна пречка за заштита на детето.
Кочница на задните тркала.
Прилагодување на заштитните каиши со 5 точки на отпор.

Видео

Со купување на овој производ можете да соберете 113 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози