Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
  • КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO

КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO

Шифра на артиклот: 5903771704328
Бренд: LIONELO

Цена: ден 13.590

Special Price ден 9.490

Детали за производот

КОЛИЧКА JULIE ONE BLACK GOLD LIONELO
Практична и безбедна количка
Julie One е комбинација на функционалност, лесна структура и елегантен дизајн. Малата тежина на количката и издржливите тркала со амортизери гарантираат одлично маневрирање и висока удобност при патување. Благодарение на широкиот асортиман на додатоци, родителите можат да се подготват за какви било околности, така што детето е сеопфатно згрижено.

Лесна рамка и компактно преклопување
Лесната алуминиумска рамка ја прави Julie One лесна за маневрирање и користење. Количката лесно се преклопува и е компактна за полесен транспорт и складирање. Големата и длабока тенда со интегриран прозорец обезбедува висока удобност при патувањето и ефикасна заштита од променливо време. Потпирачот за грб на Julie One се прилагодува, а исто така се прилагодува и потпирачот за нозе. Детето не може да се лизне од количката благодарение на безбедносните ремени со 5 точки и пречката, покриена со еко кожа, која се отвора од двете страни.

Тежина до 22 кг

Максимален капацитет на носивост 25 kg

Возраст од 0-48 месеци

Со купување на овој производ можете да соберете 105 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози