Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI
  • КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI
  • КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI
  • КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI
  • КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI
  • КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI

КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI

Шифра на артиклот: 066S01002
Бренд: MONI

Цена: ден 4.390,00

Special Price ден 3.512,00

Детали за производот

КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI
Производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг.
Оваа летна количка е со лесна метална рамка за лесно пренесување, и предни ротирачки тркала.
Задните тркала се со кочница која истовремено ги фиксира двете.
Рачките на количката може да се регулират во висина.
Потпирачот за грб се прилагодува на 5 нивоа, а исто така и држачот за нозе.
Количката има шопинг корпа со носивост до 2кг и зашиен џеб на задниот дел од тендата.
Тендата се прилагодува на 3 степени, со прозорче низ кое мајката мирно може да го гледа своето дете.
Дополнителен дел на тендата кој што може целосно да се спушти, за да може детето да спие и при појако сонце.
Достапни бои:
КОЛИЧКА JOY TIRQUOISE MONI
ТИРКИЗНА
КОЛИЧКА JOY DARK BLUE MONI
СИНА

Со купување на овој производ можете да соберете 39 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози