Product was successfully added to your shopping cart.
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
 • КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO

КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO

Шифра на артиклот: 798612100
Бренд: CHICCO
ден 15.990,00

Детали за производот

КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
Да ви ја претставиме “Goody” новата количка од Chicco што се затвора автоматски.

Благодарение на иновативниот систем за затворање, Goody може едноставно да се затвори со вртење на зглобот на рачката и да стои исправено.
Удобното седиште, лесното управување и стилскиот дизајн им овозможуваат на родителите и нивните деца совршена комбинација.
Рачката за туркање и предната пречка со детали од еко кожа како и штеповите даваат интересен и модерен изглед на Goody.

Количката е опремена со широко и удобно седиште со перничиња на каишите и мека пречка. Меката тенда може да се продолжи со дополнителен дел.
Ако прекривката се извалка, едноставно може да ја извадите и да ја исперете. Благодарение на нејзиниот капацитет до 22кг, Goody ќе ви биде сопатник вам и на вашето дете до 4 годишна возраст.

Целосната рачка ви овозможува лесно туркање и со една рака.
Секако, Goody е опремена и со навлака за заштита од дожд и шопинг корпа.

Детали:
Стилски и модерен дизајн
Амортизери
Иновативен механизам за затворање
Прилагодлив наслон за грб
Потпирачот за нозе се прилагодува во повеќе позиции
Перничиња на каишите, предна пречка
Материјалот може да се пере
Вклучени навлака за заштита од дожд и шопинг корпа
Тежина: 6,9кг

Видео

Достапни бои:
КОЛИЧКА GOODY COOL GREY CHICCO
СИВА
КОЛИЧКА GOODY GRAPHITE CHICCO
СИВА

Со купување на овој производ можете да соберете 178 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози