Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI
  • КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI
  • КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI
  • КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI
  • КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI

КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK MONI

Шифра на артиклот: 066533Q30699
Бренд: MONI

Цена: ден 13.180,00

Special Price ден 9.990,00

Детали за производот

Количка за бебе со алуминиумска рамка и 4 амортизери на секое тркало. Корпа за новороденото од 0 до 6 месеци, лесно се трансформира во седиште за деца од 6 до 36 месеци. Количката е наменета за деца со тежина до 15кг. Висината на рачката се регулира според висината на родителот. На рачката има дополнителен каиш, кој што превенира од испуштање на количката. Корпата се трансформира и е погодна за новороденче. Седиштето има можност да се ротира во двата правци, кон мајката и во спротивен правец. Потпирачот за грб се прилагодува во 3 позиции. Корпата има 3 отвори со патент, кои се практични за во лето. Тендата на количката е доста широка, за да го штити детето од сонцето. Количката има дополнителна подлога за седиштето, вклучена во комплетот. Потпирачот за нозе може да се прилагодува спрема детето. Количката има прекривка за нозе. Под седиштето има шопинг корпа со носивост до 5кг. Количката лесно се отвара и зтвара. Во комплет со количката добивате и ташна.
Тежина 12 кг.

Со купување на овој производ можете да соберете 111 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози