Product was successfully added to your shopping cart.
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
 • КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO

КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO

Шифра на артиклот: 870264599
Бренд: CHICCO
ден 48.830

Детали за производот

КОЛИЧКА DUO MYSA BLACK SATIN CHICCO
- Количката се користи од раѓање, нејзиното седиште e реверзибилно може да се се користи во положба свртено нанапред или наназад, а наслонот за грб може да се навали во лежечка позиција.
- Широкото седиште, врвните материјали и големите амортизирани тркала им ја даваат на бебињата сета удобност што им е потребна.
- Количката Mysa може да се користи од раѓање до 4 години, благодарение на навалувањето на наслонот за грб на седиштето во лежечка позиција која се постигнува само со една рака.
- Можете лесно да ја промените насоката на седиштето
- Количката лесно се преклопува со едната рака, за да стане исклучително компактна и лесна (само 9 кг).
- Mysa ги задоволува сите потреби за удобност на бебињата: широко седиште со прилагодливи појаси во 5 точки, амортизери и топчести лежишта на 4-те тркала, XL тенда со прозорче за да се внимава на бебето, материјали отпорни на УВ50+ и вода.
- Дизајнот на количката Mysa е направен да се истакнува по својата елеганција и стил. Составена е од елоксирани цевки, обложена ткаенина со премиум квалитет за да се добие трендовски изглед, а притоа да ги имате најдобрите карактеристики.

Технички карактеристики:

Се користи од раѓање
Димензии: 89x56x92cm

КОРПА MYSA BLACK SATIN

- Лесно се транспортира благодарение на вградената рачка за да им овозможи на родителите удобна и практична алтернатива на количката во првите месеци.
- Покрај тоа, новиот систем за циркулација на воздухот му овозможува на бебето совршена циркулација на воздухот во топлите денови а прекривката заштитува во зима.
- Корпата за носење Mysa е опремена со нов систем за циркулација на воздухот со два мрежести отвори за подобра циркулација на воздухот за време на топлите летни денови.
- Долниот дел од настрешницата може да се отвори, а во основата на корпата има дополнителен отвор за повеќе воздух.
- Оваа количка е совршена во секоја сезона. На ладно време можете да ја користите прекривката за заштита од ветер, а при сончево и топло време корпата е опремена со практична тенда за сонце.
- Ткаенината е со заштита UV50+ и е водоотпорна.
- Деталите на ткаенина му даваат на корпата врвен изглед
- Практична е поради нејзината компактност, а тежината од само 3,3 кг ja прават идеално решение за сите родители.

Технички карактеристики:

Се употребува од раѓање
Димензии: 81x40x63cm

Со купување на овој производ можете да соберете 543 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози