Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO
  • КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO
  • КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO
  • КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO
  • КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO
  • КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO

КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO

Шифра на артиклот: 798211400
Бренд: CHICCO

Цена: ден 29.990,00

Special Price ден 25.490,00

Детали за производот

КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO
Ергономска форма, меки додатоци и површини за да обезбеди максимална удобност во секој период. Сите функции се лесни за употреба: системот на затворање, реверзибилноста и правилата за користење. Многуте додатоци производот го прават спремен за секоја ситуација.

Карактеристики на количката:
Love е најудобно решение за Вашето дете од раните денови.
Седиштето лесно се поставува на двете страни.
Системот на затворање со една рака е практичен и интуитивен.
Ултра компактна кога е затворена.
Широкото и супер удобно седиште го следи детето во секоја фаза од растот.
Широка сончева тенда.

Карактеристики на корпата:
Рамката има мека и елегантна линија, обезбедува голем внатрешен простор, а воедно е лесна за носење.
Вклучен троен систем за фиксирање, со поставени додатоци за каишите на рамениците и препоните за безбеден транспорт со автомобилот.
Новиот дизајн на корпата обезбедува повеќе простор за бебето и е опремена со дополнителен потпирач за грбот.
Мрежата вметната на тендата обезбедува максимална вентилација во топлите денови, додека отстранливиот преден дел го штити бебето од силна светлина.
Корпата е комплетирана со зимска прекривка.
Надворешни димензии: 88 x 50см x В 70
Тежина: 5,2кг.

Стандардни додатоци:
Торба со подлога за пресоблекување.
Прекривка за нозе за количката.
Кабаница за дожд.

Видео

Достапни бои:
КОЛИЧКА DUO LOVE UP COOL GREY CHICCO
СИВА
КОЛИЧКА DUO LOVE UP TITANIUM CHICCO
СИНА
КОЛИЧКА DUO LOVE UP PIRATE BLACK CHICCO
ЦРНА
КОЛИЧКА DUO LOVE UP BEIGE CHICCO
БЕЖ

Со купување на овој производ можете да соберете 283 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози