Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES MONI КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES MONI
  • КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES MONI КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES MONI

КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES MONI

Шифра на артиклот: 066B732
Бренд: MONI

Цена: ден 2.490,00

Special Price ден 1.992,00

Детали за производот

КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES MONI
Производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг.
Летната количка е со лесна метална рамка за лесно пренесување и ротирачки тркала кои се вртат 360 степени.
Задните тркала се со кочница за истовремена фиксација.
Количката е со пет точки на сигурносен појас за поголема безбедност на Вашето дете.Седиштето е со една позиција за седење.
Тендата е со три степени на спуштање, и прозорче да може мајката слободно да го гледа своето дете.
Количката има чанта , која се става на самата рачка.
Карактеристики:
5кг
46.5*74.2*98cm
26*21*103cm
Достапни бои:
КОЛИЧКА BILLY BLUE BUTTERFLIES MONI
СИНА
КОЛИЧКА BILLY PURPLE BUTTERFLIES MONI
ВИОЛЕТОВА
КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES MONI
ЗЕЛЕНА

Со купување на овој производ можете да соберете 22 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози