Product was successfully added to your shopping cart.
  • КОЦКА ЕДУКАТИВНА TURN AND LEARN VTECH КОЦКА ЕДУКАТИВНА TURN AND LEARN VTECH
  • КОЦКА ЕДУКАТИВНА TURN AND LEARN VTECH КОЦКА ЕДУКАТИВНА TURN AND LEARN VTECH
  • КОЦКА ЕДУКАТИВНА TURN AND LEARN VTECH КОЦКА ЕДУКАТИВНА TURN AND LEARN VTECH

КОЦКА ЕДУКАТИВНА TURN AND LEARN VTECH

Шифра на артиклот: 80150503
Бренд: VTECH

Цена: ден 2.790

Special Price ден 2.093

Детали за производот

КОЦКА ЕДУКАТИВНА TURN AND LEARN VTECH
Истражувајте и учете од секоја страна! Учете и играјте секој ден со Turn & Learn Cube од VTech! Со 5 страни за едукација
Копчињата кои светкаат ги кажуваат животните, имитираат животински звуци и ги кажуваат формите.
Притиснете ги или лизгајте ги музичките инструменти за да го слушнете нивното име и звуци.
Вклучува и 5 песни за пеење и 20 забавни мелодии.
Возраст 3-36 месеци

Со купување на овој производ можете да соберете 23 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози