Product was successfully added to your shopping cart.
  • КАПА У. CHICCO КАПА У. CHICCO

КАПА У. CHICCO

Шифра на артиклот: 02104943075000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 1.290

Special Price ден 387

Детали за производот

КАПА У. CHICCO
НАДВОРЕШНО 80% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР, ПОСТАВА 100% ПАМУК
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 4 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 1.290

Special Price ден 387

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози