Product was successfully added to your shopping cart.
  • КАПА У. CHICCO КАПА У. CHICCO

КАПА У. CHICCO

Шифра на артиклот: 01904547088000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 1.390,00

Special Price ден 417,00

Детали за производот

КАПА У. CHICCO
НАДВ: 70%АКРИЛ 30%ВОЛНА ПОЛН: 100%ПОЛИЕСТЕР
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 5 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 1.390,00

Special Price ден 417,00

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози