Product was successfully added to your shopping cart.
  • КАПА М. CHICCO КАПА М. CHICCO

КАПА М. CHICCO

Шифра на артиклот: 02200853021000
Бренд: CHICCO
ден 890

Детали за производот

КАПА М. CHICCO
НАДВОРЕШНО 75% ПАМУК 25% ПОЛИЕСТЕР, ПОСТАВА 100% ПАМУК
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 10 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

ден 890

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози