Product was successfully added to your shopping cart.
  • КАМИОН СО ПРИКОЛКА HOT WHEELS КАМИОН СО ПРИКОЛКА HOT WHEELS

КАМИОН СО ПРИКОЛКА HOT WHEELS

Шифра на артиклот: OS0047
Бренд: HOT WHEELS

Цена: ден 1.990

Special Price ден 1.592

Детали за производот

КАМИОН СО ПРИКОЛКА HOT WHEELS
Овој камион со приколка „Hot Wheels“ инспирира нови начини за игра. Секој камион доаѓа во комплет со спортски автомобил и е забавен и живописно детален. Сетот вклучува приколка и автомобил. Вашето дете ќе биде воодушевено со таков подарок!
Наменето за деца над 3 години.

Со купување на овој производ можете да соберете 18 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози