Product was successfully added to your shopping cart.
  • ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO
  • ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO
  • ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO
  • ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO
  • ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO
  • ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO
  • ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO

ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO

Шифра на артиклот: 093731000
Бренд: CHICCO
ден 690,00

Детали за производот

ИГРАЧКА СОРТЕР КОЦКИ 2/1 ECO+ CHICCO
Нова Smart2Play верзија на класичната игра со редење за развој на логичките асоцијативни вештини. 2 во 1
- 5 Чаши со различна големина
- 5 различни форми кои се пуштаат низ отворот на врвот
- Чашите може да се ставаат една во друга
Производ изработен со 80% рециклирана пластика и пакување произведено со хартија што произлегува од одговорно управувани шуми, произведена во Италија.

Со купување на овој производ можете да соберете 8 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози