Product was successfully added to your shopping cart.
  • ГЛОДАЛКА ПВЦ КЛУЧЕВИ BRIGHT STARTS ГЛОДАЛКА ПВЦ КЛУЧЕВИ BRIGHT STARTS

ГЛОДАЛКА ПВЦ КЛУЧЕВИ BRIGHT STARTS

Шифра на артиклот: 81523
Бренд: BRIGHT STARTS

Цена: ден 290,00

Special Price ден 163,00

Детали за производот

Различните текстури и мекиот материјал ги прават овие клучеви совршени за глодање и за тактилна игра. Задебелените бои ќе го направат среќно вашето дете. Од Oball™- дизајнирани за да можат малите рачиња да ги фатат и држат. Бебето ќе сака да игра со нив!

Карактеристики:
* Различните текстури ги смируваат непцата на бебето
* Мек, флексибилен материјал за лесно грицкање
* Смешни бои
* Може да се мие во машина

Со купување на овој производ можете да соберете 2 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози