Product was successfully added to your shopping cart.
  • КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO
  • КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO
  • КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO
  • КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO
  • КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO

КУЧЕ ДЕТЕКТИВ CHICCO

Шифра на артиклот: 741700000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 1.990,00

Special Price ден 1.692,00

Детали за производот

Играчка со туркање, но исто така вистински забавна, едноставно и интуитивно ловење на богатство. Нека играат заедно со родителите или другарчињата, криејќи ја коската. Специјален сензор кој може да ја детектира скриената коска и до 30 метри. Наменето за деца од 1-4 години.

Видео

Со купување на овој производ можете да соберете 19 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози