Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДИНДОЛИНО BRIGHT STARTS ДИНДОЛИНО BRIGHT STARTS

ДИНДОЛИНО BRIGHT STARTS

Шифра на артиклот: 81106
Бренд: BRIGHT STARTS

Цена: ден 930,00

Special Price ден 698,00

Детали за производот

Уникатно обликуван куп за класично редење со забава! Разнобојните делови одговараат еден со друг на било кој начин што бебето ќе го сака. Деловите со совршена големина се направени за малите раце да можат да ги фатат и држат!

Карактеристики:

Разнобојни,меки делови што се редат на било кој начин
Совршена големина за малите рачиња да можат да држат
Уникатно обликувани делови кои бебето може да ги реди без потреба од база

Со купување на овој производ можете да соберете 8 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози