Product was successfully added to your shopping cart.
  • ГАРДЕРОБЕР СО ДВЕ ВРАТИ 85x190x50 SUMELA ILKNUR BEBE ГАРДЕРОБЕР СО ДВЕ ВРАТИ 85x190x50 SUMELA ILKNUR BEBE
  • ГАРДЕРОБЕР СО ДВЕ ВРАТИ 85x190x50 SUMELA ILKNUR BEBE ГАРДЕРОБЕР СО ДВЕ ВРАТИ 85x190x50 SUMELA ILKNUR BEBE

ГАРДЕРОБЕР СО ДВЕ ВРАТИ 85x190x50 SUMELA ILKNUR BEBE

Шифра на артиклот: SUM101
Бренд: ILKNUR BEBE

Цена: ден 17.990

Special Price ден 14.392

Детали за производот

ГАРДЕРОБЕР СО ДВЕ ВРАТИ 85x190x50 SUMELA ILKNUR BEBE
Ги задоволува Вашите потреби за складирање на облека со закачалка, на полици и во широка фиока. Ќе ве придружува многу години бидејќи е изработен од високо кавлитетниот материјал.
Ширина: 85 см
Длабочина: 50 см
Висина: 190 см
НАПОМЕНА: Доколку сакате монтажа од нашиот тим, цената за монтажа се наплаќа 1200 денари по поризвод.
Времето за доставата на дрвениот мебел е од 5 до 20 работни дена.

Со купување на овој производ можете да соберете 160 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози