Product was successfully added to your shopping cart.
  • ФАРМА ЕДУКАТИВНА 12М+ CHICCO ФАРМА ЕДУКАТИВНА 12М+ CHICCO
  • ФАРМА ЕДУКАТИВНА 12М+ CHICCO ФАРМА ЕДУКАТИВНА 12М+ CHICCO

ФАРМА ЕДУКАТИВНА 12М+ CHICCO

Шифра на артиклот: 096040000
Бренд: CHICCO
ден 2.890,00

Детали за производот

ФАРМА ЕДУКАТИВНА 12М+ CHICCO
Зборувачката фарма Chicco е паметна, интерактивна играчка која им е позната и на родителите и на децата. Со постојан развој, Chicco одговара на новите барања и потреби и на родителите и на децата. Затоа ви претставуваме редизајнирана фарма: во поизразени бои за да ја направите играта поинтересна, со нови образовни функции.
Така, на прв поглед, фармата ги засенува и децата и возрасните и е совршен подарок.
Фармата Chicco помага во когнитивниот развој на децата бидејќи секој од трите дела на играта бара нивно учество.
Првиот дел е едноставен - притиснете го копчето за нови откритија.
Вториот начин на игра е да свириме звуци на животни што треба да ги препознае малото дете, додека во третото дете дава одговори на прашањата за животните.
Така, преку забава, децата учат за светот околу нив уште пред да одат на училиште.
Содржи педесет зборови, прашања, мелодии и гласови

Со купување на овој производ можете да соберете 32 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози