Product was successfully added to your shopping cart.
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
 • ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH

ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH

Шифра на артиклот: 80542003
Бренд: VTECH
ден 5.290

Детали за производот

ЕДНОРОГ MY MAGICAL UNICORN VTECH
МОЈОТ МАГИЧЕН ЕДНОРОГ: Користете ја вашата имагинација за да тргнете во неверојатна шумска авантура со Twinkle, Fairy Luna и мини еднорогот, сите вклучени во овој магичен сет за деца. Гледајте со стравопочит како Twinkle која оди и мавта со крилјата!
ЗАБАВНА ИНТЕРАКТИВНА ИГРАЧКА: Со многу функции за истражување, децата ќе сакаат да гледаат како свети рогот на Twinkle во различни бои кога мавтаат со волшебното стапче! Идеална интерактивна играчка за бебиња, за подучување на малите деца и поттикнување на моториката.
МУЗИЧКА ИГРАЧКА: Создадете своја сопствена магија и правете магии за да видите како Twinkle реагира! Децата ќе сакаат да пеат заедно со оваа музичка играчка за деца, која содржи многу песни за пеење, мелодии и забавни фрази додека Fairy Luna комуницира со Twinkle кога е поставена на вклучената локација MagicPoint.
ЗАБАВА ВО ИГРАЊЕ НА УЛОГИ: Совршена за сценарија за глума и развој на јазикот, Twinkle има мека, разнобојна грива и опашка. Притиснете го копчето на срцето на Twinkle за повеќе забавни и интерактивни фрази и таа ќе стане вашата нова најдобра пријателка!
ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ??ЗА ДЕЦА: Оваа еднорог играчка за сензорна игра е одличен подарок за девојчиња и момчиња од 12 месеци за да се поттикне независноста и да се впуштат во авантури во волшебно опкружување од бајките

Со купување на овој производ можете да соберете 59 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози