Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI

ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI

Шифра на артиклот: PH05R005
Бренд: PHOOHI
ден 1.190

Детали за производот

ДРВЕНА ИГРАЧКА ТАБЛА 4 ВО 1 БРОЕВИ И ФИГУРИ PHOOHI
Материјал: Иверица + цврсто дрво
Сертификат: EN71.SGS. ASTM F963
Големина на производот: 40 x 15 x 7,5 цм
Големина на пакување: 40,5 x 16 x 8 цм
Возраст: 3Г+
Тип: Други едукативни играчки
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce

Играчки за предучилишна возраст
- Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
- Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
- Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Со купување на овој производ можете да соберете 13 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози