Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI

ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI

Шифра на артиклот: PH07J012
Бренд: PHOOHI

Цена: ден 590

Special Price ден 355

Детали за производот

ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЗЛИ БРОЕВИ PHOOHI
Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот: 30 x 22 x 0,7 цм
Возраст: 3Г+
Големина на пакување: 32,5 x 25 x 39,5 цм
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс
Материјал: дрво
Тип: едукативна играчка/ сложувалка

Играчки за предучилишна возраст
- Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
- Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
- Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Со купување на овој производ можете да соберете 4 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози